Мэри Маршалл - мама восьми детей, у нее 90 внуков
Мэри Маршалл – мама восьми детей, у нее 90 внуков

86-річна мешканка Шотландії Мері Маршалл стала єдиною прапрапрабабушкой в ​​Великобританії. Про це повідомляє видання Metro.

Маршалл – мати вісьмох дочок і єдина прапрапрабабушка в Шотландії. Найстаршій доньці жінки, Роуз Торберн, зараз 68 років, а самої дорослої внучці – 50 років. Всього у британки 90 онуків, правнуків, праправнуків і прапраправнуком, наймолодша з яких, Найла Фергюсон, народилася 25 травня 2021 року. Всі жінки сім”ї, за винятком матері Найл, працюють або раніше працювали доглядальницями в Національній службі охорони здоров”я.

«Чесно кажучи, я щаслива жінка! Здорово мати таку велику сім”ю, адже завжди є хтось, хто подбає про тебе », – сказала Маршалл.

Дуже цікаво: Жінка, яка «народила десять дітей за один раз» потрапила в психлікарню

Члени великий шотландської сім”ї живуть в 10-15 хвилинах їзди один від одного і часто збираються в широкому колі батьків, дітей, онуків, правнуків, праправнуків, а після народження Найл і прапраправнуком.

«Я одна з восьми дітей, тому з дитинства звикла жити в колі сестер. Але тепер наша сім”я стала дуже великий – я не чула ні про одну іншій родині такого розміру в Шотландії. Коли ми збираємося разом, за столом завжди панують веселощі і сміх », – прокоментувала Торберн. Вона додала, що Маршалл звільнили від обов”язку купувати подарунки всім родичам на Різдво: інакше вона займалася б цим півроку.