Наркодилер вчиться в початковій школі
Наркодилер вчиться в початковій школі

У Великобританії затримали наймолодшого в історії країни торговця креком. Наркодилер вчиться в початковій школі, зараз йому дев’ять років. Однак звинувачення йому висунути поки не можуть, повідомляє The Mirror.

Так, поліція затримала хлопчика за зберігання наркотиків з метою їх продажу. Однак законний вік кримінальної відповідальності в Англії і Уельсі настає в десять років, тому дитині поки не можуть пред’явити звинувачення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помилково засуджений поліцейський повернувся на роботу через 10 років після звільнення

Експерти вважають, що хлопчик міг зберігати наркотики для старшого брата або сестри. «Цей дев’ятирічна дитина майже напевно був в компанії дорослого, який не хотів ризикувати», – заявив колишній злочинець, а нині соціальний підприємець і оратор Джуніор Смарт.

Він зазначив, що вперше потрапив в злочинний світ в 15 років і був шокований, що там є і десятирічні діти. Злочинність, за словами Смарта, молодіє з кожним роком. Роль зіграла і пандемія коронавируса, через яку багато сімей були змушені заробляти незаконним шляхом. Крім того, дітей часто експлуатують наркобанди.