вчителька з 2018 року перебувала в сексуальних відносинах з хлопчиком, якому на момент розгляду виповнилося всього 16 років
Вчителька з 2018 року перебувала в сексуальних відносинах з хлопчиком, якому на момент розгляду виповнилося всього 16 років

Педагог з американського міста Томболл, штат Техас, потрапила до в’язниці за секс з підлітком і звинуватила в домаганнях самого учня. Про це повідомляє сайт Gruntstuff.

31-річна вчителька англійської мови Марка Бодін була арештована на підставі звинувачень у «постійному сексуальному насильстві», висунутих проти неї колишнім учнем. За словами жертви, Бодін гвалтувала його протягом двох з половиною років.

Жінка виступила в суді в понеділок, 21 червня, і заявила, що один з її колишніх учнів «домагався її і погрожував завдати собі шкоди».

Проте слідство встановило, що вчителька з 2018 року перебувала в сексуальних відносинах з хлопчиком, якому на момент розгляду виповнилося всього 16 років. «Схоже це один з тих випадків, коли злочинниця скористалася довірою дитини в своїх цілях», заявив начальник поліції Томболла Джеффрі Берт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція затримала 9-річного наркоторговця

Бодін вже зізналася в сексуальному зв’язку з учнем, а також в тому, що відправила йому «десятки фото та відео». Зараз педагог відпущена під заставу в 100 тисяч доларів. Поліція міста заявила, що в даний момент проводиться «неупереджене розслідування» інциденту.