Після нападу крокодилів на Меліссу Лорі уряд Мексики заявив про намір боротися з крокодилами
Після нападу крокодилів на Меліссу Лорі уряд Мексики заявив про намір боротися з крокодилами

Англійка, яка пережила напад крокодила в Мексиці, має намір боротися за права рептилій. Як повідомляє видання The Sun, після того, що сталося з нею крокодилів збиралися відстрілювати.

Навесні 2021 року 28-річна Мелісса Лорі та її сестра-близнюк Джорджія вирушили в кругосвітню подорож. В кінці травня дівчата пірнали вночі з човна в біолюмінесцентні воді недалеко від курорту Пуерто-Ескондідо. В ту ніч на Мелісу напав крокодил. Сестрі вдалося врятувати її і буквально витягнути з пащі рептилії. Постраждалу доставили в лікарню і ввели в стан штучної коми. Лікарі давали тривожні прогнози і не були впевнені, що дівчина виживе.
Після цього інциденту уряд Мексики запропонував боротися з крокодилами, в тому числі відстрілювати їх. Коли британка вийшла з коми і дізналася про цю ініціативу, вона заявила, що звернеться до уряду з проханням захистити рептилій. «Я обурена пропозицією про винищення крокодилів. Те, що сталося зі мною, – нещасний випадок, і вони не повинні за це розплачуватися », – сказала Мелісса. Вона називає крокодилів дивовижними істотами, чий вік як виду становить майже 200 мільйонів років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потрапила до в’язниці за секс з учнем і звинуватила його в домаганнях

За словами сестер, в тому місці, де вони купалися, не було попередження про те, що в воді живуть крокодили. Як з”ясувалося після нападу, дівчат супроводжував непрофесійний гід, який надавав свої послуги нелегально. Він запевняв сестер в безпеки купання в лагуні і не розповів про те, що це відоме місце гніздування рептилій, де вони виходжують своє потомство в сезон дощів.
Представник міністерства туризму Мексики повідомив, що влада розглядає можливість повної заборони купання в лагуні як для місцевих жителів, так і для туристів. «Якщо влада стоїть перед вибором між обслуговуванням туристів і захистом місцевої дикої природи, то тварини повинні бути на першому місці», – прокоментувала Мелісса.