Мешканка Південно-Африканської Республіки Госіаме Сітхоле, яка раніше стверджувала, що народила десять дітей за один раз, потрапила в психіатричну лікарню. Згідно з повідомленням видання Daily Mail, адвокат жінки впевнена, що її підзахисну утримують в лікарні насильно.

8 червня 2021 року з’явилася новина про те, Сітхоле народила сімох хлопчиків і трьох дівчаток. Однак, за словами батька дітей Тебохо Цотеці, з моменту від’їзду Сітхоле в пологовий будинок він ні разу не бачив ні її, ні новонароджених. Він обдзвонив кілька лікарень, але жоден з лікарів не зміг підтвердити факт народження десятьох дітей за один раз.

Після заяви Цотеці про те, що Сітхоле бреше про існування десятьох дітей, 17 червня її затримала поліція в будинку родича. Співробітники поліції доставили жінку в психіатричну лікарню Йоганнесбурга для проведення обстеження.

Дуже цікаво: Туристка пережила напад ведмедя та пропала на добу

Адвокат Сітхоле повідомила, що її підзахисну утримують проти волі і вона збирається домагатися її звільнення через суд. За словами підзахисної, персонал лікарні погано з нею звертається: на неї кричали і навіть вдягнули наручники.

Раніше Сітхоле звинуватила Цотеці в спробі розбагатіти на історії з народженням десятьох дітей одночасно. Жінка також обрушилася на нього за те, що він сказав, що не вірить в існування новонароджених. «Я буду продовжувати тримати в таємниці місцезнаходження дітей. Ніхто не змусить мене розповісти, де вони », – заявила вона.