Мешканка американського міста Мілвілл, штат Нью-Джерсі, звинувачується у вбивстві чоловіка кусачками для нігтів. Про це повідомляє сайт телеканалу NBC New York.

Вранці в неділю, 12 січня, 30-річна Кетлін Айала  посварилася зі чоловіком Акселем Торресом  в їхньому будинку на колесах на території трейлер-парку. Сварка переросла в бійку. Потім Торрес покинув трейлер, але дружина пішла за ним і спровокувала ще одну бійку, в ході якої кілька разів поранила чоловіка кусачками для нігтів. Після цього американець втратив свідомість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Золотий унітаз за $ 1,25 млн вкрали з родового замку Черчилля

Прибулі на місце події поліцейські зафіксували у Торреса серйозні колоті рани ступень, рук, плечей і лівої ноги. Чоловіка доставили в лікарню, проте в понеділок, 13 січня, він помер.

Айала зізналася правоохоронцям, що напала на чоловіка. Вона заявила, що хотіла тільки налякати його і не збиралася надавати йому фізичної шкоди. Американка поранила його металевою пилочкою від кусачок для нігтів.

Спочатку Айали звинуватили в нападі, але у вівторок, 14 січня, справа була перекваліфікована у вбивство у зв’язку зі смертю Торреса.