Вчені назвали вік, коли людина найбільш нещасна

Пік відчуття себе нещасним настає в 47,2 року, стверджує економіст

“Це вік, часто характеризується появою лисин, розлученнями і тим, що діти, виявляється, вже виросли. Тим не менш, експерти вважають, що страхи і страждання, асоційовані з середнім віком, можуть бути обумовлені генетикою. Академічне дослідження, проведене колишнім економістом Банку Англії, визначило точний вік піку нещасних в розвиненому світі – 47,2 року “, – передає The Telegraph.

“Професор Девід Бланчфлауер, колишній економіст Банку Англії, який в даний час займає посаду професора економіки в Дартмутського коледжу, вивчив дані 132 країн, щоб оцінити взаємозв’язок між добробутом і віком. Він прийшов до висновку, що в кожній країні виявляється так називається” крива щастя “, яка має U-подібну форму в протягом життя. у країнах, що розвиваються вона досягає своєї найнижчої точки у віці 48,2 року”, – йдеться в статті.

“Однак, як він повідомив The Telegraph, в іншій дослідницькій роботі, в рамках якої опитувалися власники мавп, аналогічна тенденція була відстежено і серед приматів. Це стало підкріпленням його теорії про те, що відчуття себе нещасним в середньому віці” представляється універсальної константою “.

“Відбувається щось дуже природне … можливо, це є в генах, – говорить він. – Коли один патерн розвивається в 132 країнах, дійсно важко її не виявити”.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:  Ступінь ожиріння язика може впливати на якість сну

У своїй доповіді під назвою “Чи має щастя U-подібну форму всюди?”, Опублікованому в понеділок Національним бюро економічних досліджень, професор Бланчфлауер вказав, що, в середньому, на основі 257 окремих оцінок в країнах, що розвиваються можна сказати, що віковий показник нещасних становить 48,2 року, а на основі 187 оцінок в розвинених країн можна сказати, що аналогічний показник становить 47,2.

Це дослідження має особливою актуальністю (…) особливо після фінансової кризи і в умовах зростання глобалізації, відзначає газета.

“При вивченні британських даних професор Бланчфлауер проаналізував відомості з щорічних опитувань населення (…). Основне питання звучало так:” В цілому, наскільки ви задоволені своїм життям в даний час? “Варіанти відповідей були 0 -” зовсім не задоволений “і 10 – “повністю задоволений”. Він виявив, що люди у віці після 40 років, в середньому, виставляли у відповіді на це питання 7,70 – 7,90 балів, що було найнижчим показником серед всіх вікових груп. Він додав, що фінансовий криза 2008 року, сприйнятий як “шок”, спровокував зростання індиві уалізма на тлі зниження соціальних зв’язків “, – йдеться в публікації.

“Цей [середній вік нещастя] може бути пов’язаний з розривом соціальних відносин, які наступають в середньому віці – розпадаються шлюби, жінки народжують дітей поза шлюбом … [раптово] виявляється, що соціальної підтримки більше немає”, – говорить він. На його думку, те саме можна сказати і до громадських клубам, боулінг-клубам, профспілкам, церквам – навіть жителі передмість не залишаються працювати в своїх рідних містах. “Цей гігантський шок, фінансова криза”, пояснює він, привів до “розпадів в суспільстві”.