Російський міністр зібрався зупиняти українських “екстремістів”

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу дав інтерв’ю російському виданню “Московский комсомолец”. Не обійшлося в інтерв’ю без питань про Україну.

“У Києві періодично можна слухати загрози« тріумфально в’їхати в Москву на танкової броні ». Чи є небезпека прямого військового зіткнення між арміями Росії і України?” – запитав у путінського міністра журналіст.

“Навіть думати про це не хочу. Дуже сподіваюся, що в українського народу і в української влади вистачить волі, сил і можливостей остудити ті гарячі голови, які закликають до подібної дурості і божевільному сюжету. Колись екстремістів на Україні все одно доведеться зупиняти. шкода тільки, що це не було зроблено раніше.

Але повернуся до вашого запитання. Українці – братський народ. Мої родичі по лінії мами – з України. Там похований мій дід. У Велику Вітчизняну мама пережила там окупацію. З України мамині брати пішли на фронт. І, до речі, хрещений я був в 5-річному віці в одному з храмів міста Стаханов Луганської області. І я абсолютно переконаний, що з українським народом ми будемо жити в світі і добросусідство. Час для цього, я впевнений, прийде “, – заявив Шойгу.

Сергій Кужугетович Шойгу, міністр оборони РФ з 2012 року. Був призначений міністром замість відправленого у відставку Анатолія Сердюкова. Сергій Шойгу військової освіти не має, в армії ніколи не служив. Шойгу 64 роки, за національністю тувинець.