Український ведучий публічно облаяв Путіна (ВІДЕО)

Український журналіст Артем Овдієнко анонсував проведення українсько-грузинського телемосту при цьому облаявши президента РФ Володимира Путіна. Ведучий виклав відеозвернення на своїй Facebook-сторінці.

Овдієнко: “Дивитися можна і росіянам, але для цього отримаєте довідку в РПЦ про надійність духовних скріп”

“Як не повінь, яке у тебе твої МНСники проспали, так стара радянська підводний човен у тебе тоне, яку ти перефарбував. І на блакитному оці називаєш сучасним грізною зброєю. Як не черговий літак, зібраний з гівна і палиць, у тебе розбивається, так черговий тисячокілометровий нафтопровід засмічується “, – підкреслив він.


Відзначимо, що в підписі під відео Артем Овдієнко вказав “18+: як вибити у керівництва відпустку за свій рахунок”, натякаючи на недавнє відсторонення Георгія Габун після скандалу на каналі “Руставі-2”.

Журналіст зазначив президенту РФ, що йому варто було б вирішувати проблеми у своїй країні, а не лізти в справи інших держав – повінь, що потонула підводний човен, згорілі літаки, засмічений нафтопровід.
Журналіст запропонував об’єднатися з грузинами і порадитися, як відбиватися від Путіна.

Овдієнко додав, що, поки росіяни мовчать, Путін лізе в Україну зі своєю “братньою любов’ю”, тому українцям треба порадитися зі своїми братами-грузинами, як захищатися від “русского мира”. Він оголосив, що “24 канал” проведе телеміст Київ – Тбілісі з “Руставі 2”.

Варто зазначити, що подібне жорстоке поводження українського журналіста до Путіна викликало колосальну підтримку користувачів мережі.