Уряд Росії подав у відставку

Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв вважає правильним на тлі оголошених президентом пропозицій про зміну Конституції подати у відставку уряду в діючому складі.

Про це він повідомив в ході зустрічі президента Володимира Путіна з кабінетом міністрів.

“Ми всі були свідками послання президента Російської Федерації. Володимир Володимирович позначив не тільки дуже важливі пріоритети роботи в нашій країні на найближчий рік, але і позначив цілий ряд фундаментальних змін в Конституцію Російської Федерації”, – нагадав Медведєв. За його словами, “ці зміни, коли вони будуть прийняті – а цілком ймовірно, це буде після обговорення, – внесуть суттєві зміни не тільки в цілий ряд статей Конституції, а й в цілому в баланс влади”. “Влада виконавчої, влади законодавчої, влади судової”, – уточнив Медведєв.

ВАМ БУДЕ ЦIКАВО: Путина спросили, как прожить на пенсию? Россияне не услышали ответа

“У цьому контексті очевидно, що ми, як уряд Російської Федерації, повинні надати президенту нашої країни можливість приймати всі необхідні рішення для цього. У цих умовах я вважаю, що було б правильним, щоб відповідно до статті 117 Конституції Російської Федерації уряд Російської Федерації в чинному складі подав у відставку “, – заявив він.

Нинішній уряд під головуванням Медведєва було сформовано 18 травня 2018 року. У цьому складі – 10 заступників голови уряду, в тому числі один перший віце-прем’єр, і 22 міністерства.