Airbnb заборонила оренду будинків для вечірок після стрілянини

Американський сервіс онлайн-бронювання нерухомості Airbnb заборонив оренду приміщень для вечірок після того, як при стрільбі в знятому в Каліфорнії будинку загинули п’ятеро людей. Про це повідомив виконавчий директор компанії Брайан Ческі. Він також пообіцяв ввести ряд заходів щодо підвищення безпеки для орендарів і орендодавців.

Виконавчий директор компанії Airbnb Брайан Ческі
                                              Виконавчий директор компанії Airbnb Брайан Ческі

Стрілянина сталася 31 жовтня на вечірці з нагоди хеллоуина в Каліфорнії. Приміщення, в якому це сталося, було орендовано через сервіс Airbnb.

Власник будинку розповів, що жінка, яка знімала його, заявила про намір провести сімейну зустріч для 12 родичів. Замість цього там зібралося близько сотні людей. Увечері господар житла почав отримувати дзвінки від сусідів зі скаргами на шум та викликав поліцію. Однак ще до приїзду поліцейських один з гостей відкрив стрілянину.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: ФБР заарештувало американця, який хотів потрапити в батальйон «Азов»

Airbnb посилить заходи по боротьбі з несанкціонованими вечірками і недобросовісною поведінкою господарів і гостей, яке призводить до таких жахливих наслідків, написав Ческі в Twitter. Бронювання «з високим ризиком» будуть ретельно перевірятися співробітниками компанії, пообіцяв він.