Чоловік погрожував підірвати ресторан швидкого харчування McDonald's
Чоловік погрожував підірвати ресторан швидкого харчування McDonald’s

У США, штат Айова, чоловік погрожував підірвати ресторан швидкого харчування McDonald’s через те, що співробітники забули покласти соус в його замовлення. Про це пише видання New York Post з посиланням на телеканал WHP 13 і місцеву поліцію.

За даними правоохоронних органів, 42-річний Роберт Голвітцер-молодший замовив в McDonald’s курячі нагетси і не виявив в доставленому замовленні соус. Через що чоловік подзвонив в ресторан і став погрожувати побити співробітника, а після підірвати заклад.

Співробітники McDonald’s звернулися в поліцію. Правоохоронці зв’язалися з незадоволеним клієнтом по телефону, і той підтвердив, що хотів підірвати будівлю. Це ж Голвітцер-молодший повторив на допиті в відділенні поліції. Зараз чоловік звинувачується в неправдивому повідомленні про загрозу вибуху, його випустили з-під варти під заставу.

В американському місті Тампа, штат Флорида, поліція знайшла підозрюваного в згвалтуванні завдяки генеалогічним сайтам GEDmatch і FamilyTree, куди він завантажив результати своїх ДНК-тестів.