Демократи США знову запропонували ввести санкції проти російського держборгу

До Конгресу США внесли законопроект про нові санкції проти суверенного боргу, банків і СПГ-проектів Росії. З пропозицією ввести санкції проти РФ виступила група демократів-центристів Blue Dog Democrats. Схожі законопроекти вже потрапляли в Конгрес, але на голосування їх не виносили.

Blue Dog Democrats

Як відзначають автори ініціативи, пакет законопроектів покликаний «покарати» Росію за втручання в американські вибори. Законопроект передбачає не тільки нові санкції проти РФ, але і відповідальність за «втручання у вибори» по вже діючих законів. Крім того, пропонується ретельніше стежити за політичною рекламою і на час голосування зобов’язати всі штати перейти на паперові бюлетені.

Раніше Сенат США одноголосно підтримав законопроект «Захист виборів від загроз шляхом позначення червоних ліній», що передбачає введення санкцій за втручання у вибори. По ньому запідозреним в «неналежному втручанні в вибори в США» не дадуть американську візу. Документ повинні схвалити в Палаті представників, після чого він надійде на підпис президенту США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *