Ділянка землі в Гонконзі продана за рекордні $ 5,4 млрд

Найдорожчу в Гонконзі ділянку землі продали на урядовому аукціоні за 5,4 млрд американських доларів. Про цю угоду повідомив на своєму сайті в середу департамент землекористування цього спеціального адміністративного району Китаю.

Йдеться про майданчик під комерційну забудову розміром майже 60 тис. кв. м. Він розташован в західній частині півострова Коулун по сусідству з вокзалом нової швидкісної залізниці в материковий Китай.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:  Airbnb заборонила оренду будинків для вечірок після стрілянини

Переможцем торгів став гонконзький гігант в сфері нерухомості Sun Hung Kai Properties. Придбана ним ділянка призначена для будівництва офісних будівель, готелів та торгових приміщень.

Підписуйтесь https://www.instagram.com/krtk.info/
Підписуйтесь https://www.instagram.com/krtk.info/

Доходи від продажу землі з урядових аукціонів – найважливіше джерело надходжень до бюджету для адміністрації Гонконгу. До сих пір найдорожчею тут вважалася земельна ділянка на місці старого аеропорту Кай Так. Вона пійшла з молотка в минулому році за $ 3,2 млрд і дісталася цієї ж компанії.

Гонконгський ринок комерційної нерухомості вважається найдорожчим в світі. Рекордні ціни на житло, офісні та торгові приміщення ріелтори пояснюють браком вільної землі і пропозицій при високому попиті, в тому числі з боку інвесторів з материкової частини Китаю.