Людей кладуть спати в спеціальних «охолоджуючих» приміщеннях
Людей кладуть спати в спеціальних «охолоджуючих» приміщеннях

Не менш 76 осіб у штатах Орегон і Вашингтон стали жертвами аномальної спеки, яка встановилася з минулої п’ятниці.

Загальна кількість померлих в країні від спеки поки не піддається підрахунку, а число госпіталізованих з викликаними перегрівом організму проблемами обчислюється сотнями.

Тільки в штаті Орегон, за даними видання, від наслідків перегріву померли 63 людини.

«Це стало справжньою кризою в галузі охорони здоров’я, що продемонстрував те, наскільки смертоносної може бути аномальна спека. У міру того, як літо у нас стає все спекотніше, ми, я вважаю, ще побачимо повторення цього явища », – заявила представник департаменту охорони здоров’я округу Малтнома доктор Дженніфер Вайнс.

У Портленді і в деяких інших містах штату температура на поточному тижні піднімалася до позначки 46 * С.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мешканця Орегона Віталія Ясинського звинувачують у низці сексуальних злочинів. Заступилася церква

У штаті Вашингтон підтверджені 13 летальних випадків, викликаних гіпертермією. Померлим було від 44 до 97 років.

Для порівняння ЗМІ наводять дані за період з 2017 про 2019 рік, коли в Орегоні було зафіксовано 12 летальних випадків із зазначеної причини.

У департаменті охорони здоров’я повідомили, що зафіксували 506 надзвичайних випробувань з причин, пов’язаних зі спекою, і 251 такий виклик надійшов тільки в понеділок.

У медичному управлінні Вашингтона повідомили про 1 648 екстрених виїздах до людей, котрий відчув себе погано через спеку. У 358 випадках людей помістили на стаціонарне лікування. Пік викликів (698) було зафіксовано в штаті минулого понеділка.

Багатьох людей кладуть спати в спеціальних «охолоджуючих» приміщеннях, в той час як у інших ще й відключається електроенергія.