Популярність Байдена падає
Популярність Байдена падає

Президента США Джо Байден з квітня отримує все менше підтримки, в основному з боку колег-демократів, в той час як його адміністрація бореться з Конгресом, щоб виконати передвиборні обіцянки все більше американців турбуються про нерівномірний економічному відновленні, повідомляє агентство новин REUTERS.

Опитування громадської думки, що проводився з 11 по 17 червня. Воно показало, що Байден все ще більш популярний, ніж його попередник-республіканець Дональд Трамп. 55% дорослих схвалюють роботу Байдена на посаді і 65% схвалюють його реакцію на пандемію коронавируса. Чотири роки тому близько 36% дорослих схвалили роботу Трампа.

Проте, все більше американців не схвалюють рішення Байдена в економіці, на насильство із застосуванням зброї та оподаткування, причому найбільше зниження доводиться на Демократичну партію Байдена, особливо у віці до 40 років, небілих демократів або тих, хто не має вищої освіти.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Трансгендерна дівчина вперше перемогла на конкурсі краси «Міс Невада»

Наприклад, число американців, які не схвалили економічну політику Байдена, зросла на 4 пункти до 43%, з них 15% демократи.
44% говорять, що вони «дуже стурбовані» тим, що ціни будуть продовжувати рости.
Незважаючи на очікуване зростання економіки на 7% в цьому році, урядова статистика показує, що відновлення після пандемії найбільше відстає серед расових і етнічних меншин і тих, хто не має вищої освіти.
За даними Бюро статистики праці, безробіття серед чорношкірого населення в травні становила 9, 1%, в порівнянні з 5, 1% серед білих. Безробіття серед власників дипломів коледжів в травні склала 3, 2%, що становить менше половини рівня безробіття в 6, 8% для тих, у кого є тільки диплом середньої школи.