Кістки залиті бетоном. Поліція зробила страшну знахідку

Поліція Окленда, Нова Зеландія, з’ясовує обставини пропажі місцевого відлюдника, в чиєму будинку знайдено залиті бетоном людські останки. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Більше десяти років тому будинком володів Девід Стенлі Харт. Новозеландцеві було близько 70 років, і він вів самотній спосіб життя. Близько десяти років тому Харт таємничим чином зник.

У 2017 році будинок був проданий. У п’ятницю, 31 січня 2020 року, підрядник вів в будинку будівельні роботи. Робочі виявили залиті бетоном людські кістки. На місце викликали поліцейських. За словами детектива Гленна Болдуіна (Glenn Baldwin), той факт, що останки могли пролежати в будинку кілька років, ускладнює розслідування. Сподіваючись отримати більше інформації про те, що сталося, співробітники правоохоронних органів розшукують тих, хто раніше жив на цій вулиці. Головне завдання поліції на даний момент – встановити особу загиблого.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Страшний землетрус в Туреччині. Десятки людей під завалами

Зникнення Харта породило безліч чуток серед місцевих жителів. 45-річний сусід Мюррей Голдінгс повідомив, що відлюдник нібито частково здавав приміщення як гуртожиток для людей похилого віку, але майже не спілкувався з сусідами. За словами Голдінгса, ходили чутки, що господар будинку нібито страждав деменцією і кудись переїхав.

Інші сусіди згадують, що часто бачили чоловіка, який працював на галявині перед будинком. Багато хто не зміг сказати, коли в останній раз бачили Харта. Ще один місцевий житель розповів, що банк і місцева влада намагалися зв’язатися з відлюдником, і навіть найняли приватного детектива, але безрезультатно.