Google вимагатиме у рекламодавця підтвердження особи та вказівку країни проживання

Американська корпорація Google ввела нові правила, згідно з якими особи, які розміщують будь-яку рекламу в її сервісах, повинні будуть засвідчувати свою особистість, а також вказувати, в якій країні працюють. Про це йдеться в заяві компанії, опублікованому в четвер у її блозі.

В Google в 2018 році ввели таку вимогу для всіх оголошень політичного характеру. “Згідно з правилами, замовники реклами, які хочуть розмістити стосуються виборів оголошення на наших платформах, повинні пройти верифікацію, щоб засвідчити особу. Ми вказуємо відомості про їх особистості в оголошеннях, щоб у користувачів було більше інформації про стосуються виборів матеріалах, які вони бачать на платформах Google констатується в документі. Тепер прийнято рішення поширити дані вимоги на будь-яку рекламу в сервісах Google.

Настроить рекламу в YouTube
Настроить рекламу в YouTube

“Замовникам реклами потрібно буде представити посвідчення особи, документи про реєстрацію бізнесу або іншу інформацію, яка дозволяє встановити, хто вони і в якій країні працюють”, підкреслили в компанії. У ній уточнили, що “з цього літа” користувачі зможуть перевірити, хто саме замовив розміщення реклами.

У Google відзначили, що нові правила повинні допомогти користувачам “приймати більш обґрунтовані рішення”, а також перешкодити можливим спробам замовників реклами приховати свою особистість або представитися іншими людьми.