Як інстаграм впливає на психіку його користувачів?

Сьогодні Instagram за більшою мірою став притулком для невпевнених у собі, закомплексованих людей, що шукають підтримку і загальне схвалення. У гонитві за нереальними ідеалами краси, люди все частіше вдаються до пластичної хірургії, використовують фільтри і сидять на жорстких дієтах, аж до анорексії. Але хіба це є тією щасливим життям, до якої ми всі так прагнемо?

З кожним роком, Instagram набуває все більшої популярності. Прокрутіть стрічку будь-якої людини або зайдіть в рекомендовані – скрізь однакові маленькі носи, пухкі губи, товсті брови і оголена п’ята точка. Це вже не вибір людини, а нав’язані рекламою стандарти краси, далекі від звичайного життя і звичайних людей. Створюються спеціальні маски, здатні змінити обличчя до невпізнання. Розробники створюють десятки цих масок, заробляють гроші і набирають аудиторію, а користувачі Instagram, ким є більшість жителів цієї планети, починають все більше не любити свою зовнішність, як тільки прибирають фільтр з особи. Суцільний замкнуте коло, і все через необгрунтовану нелюбові до себе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якби існував чемпіонат з Instagram турки були б переможцями

Дівчата нещадно фотошоп своє тіло і обличчя, в надії отримати багато лайків. Найчастіше, ідеальні форми на фотографії значно відрізняються від форм, якими дівчина володіє в реальному житті. Ніяких пір, родимок, шрамів і розтяжок – тільки оксамитова матова гладка шкіра, підсвічена хайлайтер. Надивившись таких нафталінових картинок, молоді дівчата підсвідомо починають порівнювати себе з Інста-богинею або співачкою, хвалиться в своєму Instagram шикарними стегнами і тонкою талією. Як правило, таке порівняння призводить до низької самооцінки і вічного самокопання.

Ще одна з причин появи таких фотографій – попит породжує пропозицію. Чи не кривлячи душею, найбільш затребуваними фотографіями в соціальних мережах є фотографії оголених тіл або дівчат з модельною зовнішністю. Очевидно, що сексуально одягнена дівчина в спортзалі збере набагато більше лайків і коментарів, ніж фотографія її улюбленої книги або фільму. У спробах виправдати себе, деякі особи додають розумні цитати або витяги з філософських книг, щоб показати їх багатий внутрішній світ, а не тільки красиву обкладинку. Але як би ти не старалася, поєднати навмисну ​​сексуальність і духовну освіченість вкрай складно, тому багато пости такого характеру виглядають смішно, навіть трохи нерозумно.