Якби існував чемпіонат з Instagram турки були б переможцями

У Туреччині 46% користувачів мобільних телефонів постійно контролюють соціальні мережі, а частота використання Twitter і Instagram – найвища в світі.

Такі дані були отримані за результатами 7-річного дослідження, проведеного дослідницькою компанією Deloitte, повідомляє Укрінформ.

«Туреччина посіла перше місце в світі по використанню Twitter і Instagram. Необхідність постійно контролювати свої соціальні мережі мають 46% користувачів мобільних телефонів в Туреччині, цей показник в Європі складає лише 21% », – вказується в дослідженні.

Відзначається, що опитування пройшли 44 тисячі 150 представників 28 країн на 6 континентах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сноуден не радить користуватися WhatsApp і Telegram та назвав два надійних месенджера

Найбільш використовуваними застосуваннями в світі були названі Facebook, WhatsApp, Facebook Messenger і Instagram.

Експерти встановили, що в Туреччині 49% користувачів заходять в Instagram як мінімум раз на годину, в Twitter – 23%. Відповідні показники в Індії, яка теж є рекордсменом по використанню соцмереж, складають 33 і 20% відповідно. Наприклад, в Канаді це 9 і 4%, в Австралії – 8 і 3%, Німеччини – 7 і 3%. Середній показник по Європі – 9 і 3%. Найнижчий показник по Instagram в Японії – 6%, по Twitter – в Швеції, Люксембурзі, Фінляндії – 1%.

Крім того, дослідники відзначають високий рівень використання мобільних телефонів для ігор. У Туреччині 55% користувачів смартфонів регулярно використовують ігрові програми.