Сувеніри замість реклами: YouTube зірки знайшли нове джерело доходу

На основному каналі дев’ятирічного Райана Каджи 29 млн. підписників, які приносять хлопчикові і його батькам мільйони доларів. Але, як і багато інші зірки YouTube, сім’я тепер отримує все більше доходів не від реклами, а від продажу сувенірів

Райан Каджи один з найвідоміших в світі YouTube блогерів. На його основному каналі 29 млн підписників вони дивляться, як дев’ятирічний хлопчик розпаковує нові іграшки, займається спортом або готує вироби для шкільних занять. Для Каджи і його батьків мільйони передплатників перетворюються в мільйони доларів щорічно: як і більшість YouTube-зірок, сім’я заробляє на рекламі.

Настроить рекламу в YouTube
Настроить рекламу в YouTube

Батьки Райана, Шион і Лоан Каджи, також уклали угоду про спонсорство і виробництві брендованих товарів з магазинами Walmart і Target і погодилися на участь в шоу на Amazon і підлітковому телеканалі Nikelodeon. Крім того, в цьому році Каджи починають випускати лінійку взуття з компанією Skechers. В сумі продукти, брендовані каналом Kaji’s World «Світ Каджи»), в 2020 році принесли більше 250 млн доходу даними Кріса Уілліамс, власника компанії PocketWatch Inc, яка управляє ліцензійними правами сім’ї Каджи за межами YouTube. Доходи сім’ї Каджи від торгівлі брендованої продукцією склали від 60 до 70% їх загального річного заробітку в 30 млн. У 2020 році продажі продукції вперше принесли більше, ніж реклама на YouTube.