Боєць ЗСУ про розведення сил в Золотому – Як дивитися в очі побратимам?

Артем на позивний «Людоїд» – військовослужбовець 54-ї механізованої бригади – щойно з фронту. З того самого Золотого, де – відповідно до домовленостей у Мінську – планується відведення військ. Їхній підрозділ тримав там оборону останніх 8 місяців, втративши за цей час 12 побратимів. Їм, розповідає, доводилося постійно відбивати агресивні атаки ворога. Проросійські найманці не давали спокою ані бійцям, ані місцевому населенню.

На війну Артем потрапив по мобілізації – у квітні 2015-го. Після закінчення служби підписав контракт. Хоча до того, сміється, зі зброї в руках тримав лише лопату та відбійний молоток. Він – шахтар у четвертому поколінні. І до весни 2015-го більше десяти років видобував для країни вугілля.

Нещодавно в Артема закінчився контракт на службу в Збройних Силах. Після лікування та реабілітації він планує підписати новий і повернутися на передову. Боєць вірить – сьогоднішні події на Майдані та Банковій довели – в країні достатньо патріотів, здатних втримати її від падіння у прірву. Він же потрібен там, на передовій. Де є кого захищати. І де немає куди відступати.