Нехер шастати. В Україну не пустили трьох російських політиків

Два представника партії “Єдина Росія” і один член КПРФ не змогли перетнути український кордон через відмову у в’їзді в країну. Про це прес-служба Державної прикордонної служби України повідомила на своєму офіційному сайті в четвер, не вказавши прізвища росіян.

“Увечері 22 січня в аеропортах української столиці “Бориспіль” і “Жуляни” троє російських політиків не змогли перетнути український кордон”, – сказано в повідомленні.

При цьому уточнюється, що один з них, який прилетів в аеропорт “Бориспіль”, є членом “Єдиної Росії” і “колишнім мером одного з облцентрів РФ”. “Підтвердити мету свого перебування закордонний політик не зміг, тому на підставі закону України” Про прикордонний контроль “в нашу країну його не пропустили”, – пояснили прикордонники, додавши, що вранці в четвер громадянин Росії вилетів з Києва рейсом до Німеччини.

Ще двоє росіян, один з яких, згідно з повідомленням Держприкордонслужби України, є членом “Єдиної Росії”, а другий – КПРФ, по прильоту в аеропорт “Київ” “повідомили, що нібито прибули до Києва для участі в конференції”, але не були пропущені і покинули межі країни.