Голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайло Саакашвілі закликав президента Володимира Зеленського «прикрити» Службу безпеки України. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Екс-президент Грузії відреагував на заяву СБУ про викриття незаконної приватної військової компанії, яку, за даними спецслужби, організували колишній депутат Верховної Ради Семен Семенченко та позаштатний агент Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Євген Шевченко.

Саакашвілі назвав цю інформацію окозамилюванням, яке закінчиться «пшиком». Він підкреслив, що ПВК, про яку йде мова, вже кілька років діє в Польщі і на Україні і абсолютно відкрито тренує людей, що є звичайною міжнародною практикою.

СБУ ж, за його словами, є головним розсадником корупції в країні, тому просто мстить НАБУ і Шевченко.

«По-хорошому організацію, яка придумує такі дурниці, потрібно просто прикрити. Переконливо і щиро раджу президенту Зеленському гнати в шию таких “защітнічков” національної безпеки “, – заявив Сааакашвілі.

Раніше СБУ повідомила, що Семенченко і Шевченко ввозили з Росії на Україну військові запчастини та товари подвійного призначення без митного оформлення та продавали їх держпідприємствам оборонної сфери за завищеними цінами.