fbpx

Стало відомо як Саакашвілі став володарем пентхауса в Одесі

В кінці жовтня всі українські ЗМІ розповіли своїм читачам про те, що колишній президент Грузії, екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі відсвяткував новосілля в Одесі.

Судячи з опублікованих фотографій, квартира знаходиться на Італійському бульварі в одній з багатоповерхівок від компанії «Кадорр».

У свою чергу Олег Сенцов, який побував на новосіллі, розповів, що нова квартира Саакашвілі перебуває на останньому поверсі будівлі – вона невелика, але у неї є великий балкон-лоджія.

«Я переїхав в нову квартиру в Одесі. На новосілля були мої друзі. Геніальний Олег Філімонов розповідав анекдоти, великий одесит Валерій Хаїт читав напам’ять вірші Пастернака про Грузію, і був Олег Сенцов, який в житті дуже сильно мене вразив. Для мене Олег Сенцов – еталон українського громадянина. Що ще потрібно для щастя – тепла домашня обстановка, друзі, гарне вино і дуже цікава розмова », – написав Саакашвілі.

За словами Саакашвілі, загальна площа його квартири – 60 метрів.

Судячи за даними сайту компанії, вартість однокімнатної квартири на Італійському бульварі починається від 40 тисяч доларів США. Двокімнатне житло обійдеться в 60 тисяч “зелених”, а за трикімнатну квартиру просять від 80 тисяч доларів США.

Але виявляється, що компанія “Кадорр” повинна бути вдячна Михайлу Саакашвілі за те, що цей будинок існує. Як свідчать документи до 2015 року місце будівництва будинку значилося в веденні Південного управління капітального будівництва Міністерства оборони для “розміщення і постійної діяльності Збройних сил України”.

У 2015 році Саакашвілі під час своєї роботи на посаді глави Одеської обласної адміністрації передав це місце під забудову своїм розпорядженням. Так що, можливо, компанія і віддячила Саакашвілі в прямому сенсі цього слова.

Команія “Кадорр” бізнесмена сирійського походження Аднана Кивана відома по всій Одесі, тим, що часто веде забудову з порушенням Генерального плану міста. Згідно з останнім документом, в межах історичного ареалу “Французький бульвар” взагалі заборонено висотне будівництво.