У Львові вуличному музиканту дісталося на горіхи за російські пісні

У центрі Львова у неділю, 3 листопада, ввечері націоналісти розбили гітару вуличному музикантові, які виконував російськомовні пісні. Це трапилось під час рейду ВГО “Сокіл”. Однак в організації заявляють, що лише “проводили профілактичні бесіди”, а інструмент розбили “невідомі патріоти”.

Про це розповів керівник Львівської обласної організації ВГО “Сокіл” Богдан Федун.

                  Керівник Львівської обласної організації ВГО “Сокіл” Богдан Федун

“Ми зним спілкувалися на попередніх рейдах, сюди вже прийшли коли техніка була розбита. В цей момент були на сусідній вулиці, також спілкувалися з вуличними музикантами. Один з членів нашої організації який стояв і дивився чи не будуть співати ці музиканти російскою, якраз і бус свідком як неаідомі патріоти розбили техніку, після чого туди зразу прийшли ми”, — розповів Богдан Федун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: План Сивохи. Хто виграватиме вибори в ЛДНР від «Слуги народу»

За інформацією зі сторінки ВГО “Сокіл” у Faceboook, подібні рейди активісти організації проводять періодично.

“3 листопада відбувся черговий рейд проти вуличних музикантів, які співають російською мовою. Активісти пройшлись центральними вулицями міста Львова. Тішить те, що після кількох таких рейдів у центрі нашого міста майже не чутно пісень, які виконуються мовою окупанта. Також, з деякими музикантами були проведені профілактичні роботи,” — повідомили в організації.